The beautiful everyday hustle of business

The beautiful everyday hustle of business Foto: Oscar van der Wijk

Inspireren, verbinden en kennis delen zit in het dna van INTO business. Dat doen we door middel van storytelling. Wij leggen, zoals wij dat noemen, the beautiful everyday hustle of business vast met teksten en beelden en publiceren deze on- en offline. Mooie verhalen over passie, successen en struggelingen. Om onze ambitie kracht bij te zetten, is INTO business in een nieuw jasje gestoken. Met trots presenteren wij onze nieuwe huisstijl, website en logo.

De wereld verandert en wij veranderen mee. Voor de nieuwe look is gekozen voor de kleur geel. De psychologische gedachte achter deze kleur is dat deze kleur kennis, volwassenheid en doelgerichtheid stimuleert.

Wij raken geïnspireerd door echte verhalen: verhalen die raken en laten zien dat ondernemen een avontuur is met hindernissen. Dit zijn de verhalen waarnaar we op zoek zijn en die wij graag met u delen. Dat doen wij ook op onze bijeenkomsten voor onze leden en aspirantleden. Vier keer per jaar lanceren wij ons magazine en vertellen wij over ons ondernemersplatform. Wij zijn dan te gast bij een van onze leden die daar, op hun beurt, vertellen over hun everyday hustle of business.

Deze INTO business staat in het teken van duurzaamheid en dus vol indrukwekkende verhalen van ondernemers en hun visie op groen. Wij vroegen ons af of duurzaam ondernemen nog wel resulteert in meer geld en hier gaat u ook antwoord op krijgen. Is groen poen?

Veel inspirerend leesplezier toegewenst!

Werner van den Bosch

 

 

Reacties